Co zrobimy?

NASZA MISJA

Naszą misją jest tworzenie wizerunku dla firm poprzez prowadzenie kampanii reklamowych w internecie oraz identyfikację wizualną, w tym outdoor advertising (reklama zewnętrzna). Chcemy budować świadomość istnienia firm wśród obecnych oraz potencjalnych klientów, partnerów biznesowych (branding). Jednym z głównych celów WeBVision AFR jest zaspokojenie potrzeb rozwojowych naszych partnerów oraz zwiększenie ich potencjału gospodarczego poprzez prowadzone działania szeroko pojętej reklamy.  

Zależy nam na tym, aby klienci  mogli skupić się na obniżaniu kosztów nieefektywnych reklam, które bardzo często w ich specjalizacjach branżowych nie przynoszą zamierzonych efektów, dlatego doradzamy z jakich narzędzi korzystać oraz proponujemy najbardziej optymalne rozwiązania, które wspomagają dotarcie do nowych klientów oraz kontrahentów.

KILKA FAKTÓW

ROK NA RYNKU
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW
PROJEKTÓW W TRAKCIE

CO I JAK?

CO NAS WYRÓŻNIA?

Naszą przewagą nad konkurencją jest nie tylko doświadczenie, jakie zdobyliśmy w czasie pracy dla największych marek internetowych w Polsce, ale także kompleksowa obsługa w zakresie tworzenia wizerunku oraz budowania nowego portfela klientów.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i to sprawia, że klienci czują się w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy z nami.

DORADZIMY JAK NALEŻY

Zaproponujemy najlepsze rozwiązania w zależności od branży, możliwości Waszej firmy, potencjału oraz planów rozwojowych firmy. Doradzimy w zakresie zbudowania wizerunku, wykorzystania narzędzi pozwalających dotrzeć do odpowiedniej grupy odbiorców, dzięki czemu Wasza marka stanie się rozpoznawalna, a grono klientów będzie mogło znacznie się powiększyć.

CO ZROBIMY?

Stworzymy Twój profesjonalny wizerunek w internecie, począwszy od stworzenia wizytówek, strony internetowej, wykonania profesjonalnych zdjęć, aż po przeprowadzenie internetowej kampanii reklamowej.

zaufali nam

OFERTA

null

GRAFIKA

null

SOCIAL MEDIA

null

RESPONSYWNE STRONY

null

ADWORDS

null

SEO POZYCJONOWANIE

null

AUTOMATYZACJA MARKETINGU

null

ANALITYKA INTERNETOWA

null

FOTOGRAFIA

"Sukces nie ma nic wspólnego z tym, co osiągniesz w życiu lub zdobędziesz DLA SIEBIE. Jest on tym, co zrobisz DLA INNYCH."

Ford Henry

KLIENCI O NAS

WEBVISION AFR
os. Bolesława Śmiałego 37/112
60-682 Poznań
NIP 8862436805
MAPA
HOME                          ANALITYKA
CO I JAK?                   SOCIAL MEDIA
OFERTA                      ADWORDS
GRAFIKA                    AUTOMATYZACJA
WWW                          FOTOGRAFIA
SEO                             KONTAKT